Неділя, 28 лютого 2021 00:00

В Неділю про блудного сина митрополит Пантелеімон відвідав Ніжинську єпархію

  28 лютого, у Неділю про блудного сина, на запрошення Високопреосвященнішого митрополита Ніжинського і Прилуцького Климента, Високопреосвященніший Пантелеімон, митрополит Уманський і Звенигородський відвідав храм Архістратига Михаїла м. Бобровиці Ніжинської єпархії.

  Божественну літургію очолив митрополит Херсонський і Таврійський Іоанн, у співслужінні митрополита Уманського і Звенигородського Пантелеімона та митрополита Ніжинського і Прилуцького Климента.

    Наприкінці богослужіння митрополит Климент подякував Владикам за спільну молитву, а настоятелю і парафіянам храму за гостинність та прикликав на всіх Боже благословення.

 

  Цього дня під час Літургії, згідно з уставом, читається зачало з Євангелія від Луки – притча Спасителя про блудного сина. Звертаючись до митарів і грішників, Іісус Христос оповів їм історію покаяння людини, котра забрала свою частину спадку у батька та пішла від нього «у далекий край». Проживши розпутно та розтративши все майно, чоловік почав бідувати: «радий був насититися ріжками, які їли свині». Опам’ятавшись, він каючись повернувся до батька зі словами: «Согрішив я проти неба і перед тобою і вже недостойний зватися твоїм сином; прийми мене як одного з наймитів твоїх». Зрадівши поверненню сина, батько зустрів його, відновивши у втраченому достоїнстві спадкоємця.

Прочитано 581 разів