Неділя, 11 липня 2021 00:00

Всенічне бдіння напередодні свята на честь апостолів Петра і Павла

  11 липня 2021 року, напередодні свята на честь апостолів Петра і Павла, митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон співслужив Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію за Всенічним бдінням в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

  Предстоятелю також співслужили намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент; архієпископи: Бучанський Пантелеімон, Обухівський Іона, Фастівський Даміан, Олександрійський і Світловодський Боголєп; єпископи: Гостомельський Тихон, Баришівський Віктор, Білогородський Сильвестр, Переяслав-Хмельницький Діонісій, Згурівський Амвросій, Бородянський Марк, Бишівський Кирил; чисельне лаврське духовенство та гості монастиря.

  Святі первоверховні апостоли Петро і Павел особливо шануються Святою Церквою. Кожен із них поніс великі подвиги на ниві проповіді Євангелія. Життя апостола Петра дає нам приклад дивовижного милосердя Божого: навіть після трикратного зречення Господь поновлює його в апостольському званні. Апостол Павел спочатку був гонителем християн, але після явлення йому Господа стає проповідником Царства Небесного. Обидва апостоли відрізнялись особливою відданістю Богу, потерпіли багато гонінь від противників християнства та були вбиті у Римі близько 67 року.

Прочитано 434 разів