П'ятниця, 23 липня 2021 00:00

Митрополит Пантелеімон привітав Керуючого справами УПЦ з днем тезоіменитства

  23 липня 2021 року, у день пам’яті преподобного Антонія Печерського, митрополит Пантелеімон співслужив Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію за Божественною літургією на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври та привітав Керуючого справами УПЦ митрополита Бориспільського і Броварського Антонія з днем тезоіменитства. 

  Предстоятелю співслужили Архієреї УПЦ, духовенство Лаври та гості монастиря у священному сані.

  Участь у богослужінні взяли священники з делегації від Чорногорсько-Приморської митрополії Сербської Православної Церкви. Богослужбові піснеспіви виконував зведений хор братії Лаври та студентів Київської духовної академії під керівництвом архімандрита Полікарпа (Линенко).

  Під час Божественної літургії піднесли особливі молитви про припинення епідемії, про лікарів та одужання хворих.

  Після співу запричасного вірша до численних паломників та парафіян Києво-Печерської обителі зі словом проповіді звернувся митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

  Священнослужителі та віряни на чолі з Блаженнішим Владикою звершили хресний хід до Ближніх печер обителі, де відбувся молебень з молитвою преподобному Антонію.

  Після відпусту Предстоятель привітав з днем небесного покровителя митрополита Бориспільського і Броварського, єпископа Корсунь-Шевченківського та лаврських архімандритів, які носять ім’я преподобного Антонія Печерського. Владики подякували архіпастирю за вітання. Насамкінець було виголошене многоліття.

Прочитано 304 разів