Неділя, 18 квітня 2010 00:00

ЧЕРКАСИ. Преосвященнійший Пантелеімон взяв участь в урочистостях з нагоди 70-річчя митрополита Черкаського і Канівського Софронія

Уманську єпархію на святкуванні представляв її Керуючий - єпископ Умаський і звенигородський Пантелеімон. Владику супроводжували секретар єпархії протоієрей Вадим Паєвський, благочинний Лисянського округу протоієрей Ілля Кузьменко, благочинний Христинівського округу протоієрей Василь Миханчук, клірик Свято-Миколаївського кафедрального собору м. Умані ієрей Віктор Брилюк.

За богослужінням також молились представники влади регіону на чолі із губернатором Сергієм Тулубом.

Наприкінці Літургії Предстоятель Української Православної Церкви привітав ювіляра із 70-річчям. У Своєму слові Блаженніший Владика побажав митрополиту Софронію тілесної і духовної кріпості та допопоги Господньої у керуванні очолюваної ним єпархії. Відзначаючи заслуги владики Софронія на ниві Церковній, Первосвятитель нагородив його орденом святителя Феодосія Чернігівського та подарував ікону святителя Миколая Чудотворця.

Після цього архієпископ Пінський і Лунинецький Стефан привітав ювіляра від імені митрополита Мінського і Слуцького Філарета та вручив йому орден святителя Кирила Турівського ІІ-ступеню.

Також Митрополит Володимир поздоровив усіх жінок із днем пам’яті Жон-мироносиць.

Прес-служба єпархії

cherk002 cherk006 cherk004 cherk001 cherk003 cherk005

Прочитано 428 разів