Неділя, 25 квітня 2010 00:00

УМАНЬ. Дитяча недільна школа Свято-Михайлівського храму м. Умані відвідали міський дитячий притулок з Пасхальним поздоровленням

В неділю 25 квітня дитяча недільна школа Свято-Михайлівського храму м. Умань на чолі із настоятелем храму прот. Вадимом Левком відвідали міський дитячий притулок з Пасхальним поздоровленням. Перед мешканцями притулку було розіграна святкова вистава, прозвучали молитовні піснеспіви Страсного тижня і Святої Пасхи. З них дітки дізнались про події які передували Світлому Христовому Воскресінню, та самої Пасхи, про традицію дарувати крашанки та інші подарунки на це свято. В подячному слові директор притулку відзначила своєчасність та щиросердність цього заходу. Як з'ясувалось, дитячий притулок потребує фінансової та іншої допомоги: якраз напередодні закінчились миючі засоби. Тож привезені подарунки стали особливо в нагоді. Оскільки бюджет досі не прийнято, притулок залишився без фінансування і відчуває гостру потребу в таких елементарних засобах гігієни, як туалетний папір, шампунь та інше.
Серед мешканців притулку є і доросліші діти, але особливий душевний біль відчувається коли пригадуються оченята найменших (2-3 років). З яким нетерпінням вони заглядали в привезені подарунки! В таких діток нечасто траплялись світлі моменти в житті, і тим краще, що про них не забувають православні. Збагачення духовне набагато цінніше матеріального, ніщо не може замінити добре відношення з боку чужих людей. Сподіваємось, що цю подію запам'ятають не тільки мешканці притулку, а 8 першу чергу - вихованці недільної школи, тому що добра справа, зроблена ними, принесе їм духовну втіху.

Прочитано 822 разів