Понеділок, 13 грудня 2021 00:00

Митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон взяв участь в освяченні храму на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» у столичному Свято-Пантелеймонівському жіночому монастирі

  13 грудня 2021 року, у день пам’яті святого апостола Андрія Первозванного, митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон взяв участь в освяченні храму на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» у столичному Свято-Пантелеймонівському жіночому монастирі, яке звершив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

  Після Чину великого освячення храму Блаженніший владика звершив у ньому першу Божественну літургію.

  Предстоятелю співслужили митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон, митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, архієпископ Яготинський Серафим, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк, духовенство обителі та гості у священному сані.

    У слові проповіді після читання святого Євангелія Блаженніший владика розповів вірянам про покликання та служіння апостола Андрія Первозванного, про його подорож нашими землями і проповідь Христа. За словами Предстоятеля, якщо ми хочемо бути учнями апостола Андрія, то повинні виконувати заповіді Божі. Лише дотримуючись Божих законів, ми можемо досягнути мети людського буття – богоподібності, підкреслив архіпастир.

  За богослужінням піднесли особливі молитви про припинення епідемії, про медиків та одужання хворих.

  По закінченні Літургії Предстоятель привітав паству зі святом та освяченням нового храму.

Прочитано 1045 разів
Галерея зображень