Вівторок, 08 березня 2022 00:00

Друга частина Великого покаянного канону

8 березня 2022 року, у Вівторок першої седмиці Великого посту, за Великим повечірям митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон звершив читання другої частини Великого покаянного канону прп. Андрія Критського у кафедральному соборі.

Разом зі своїм Архіпастирем молилися духовенство храму і парафіяни.

Великий канон складається з 250 тропарів і Великим іменується не тільки через незвично велику кількість віршів, але і по висоті думок і силі їх вираження. Він читається за великопісним богослужінням в храмах ось уже майже 1200 років. Вслухаючись в слова канону, ми знову переживаємо історичні шляхи всього світу, діяння і долі великих грішників і праведників, співвідносимо їх зі своїм власним життям. З глибин душі підноситься невпинний слізний голос: "Помилуй мене, Боже, помилуй мене!».

Галерея зображень