П'ятниця, 06 травня 2022 00:00

Святий великомучениче Георгіє, моли Бога за нас!

  6 травня православний світ прославляє великого святого - великомученика Георгія Побідоносця, який постраждав за Христа в далекому третьому столітті. Його безмежна мужність і духовна перемога над мучителями принесли святому славу великомученика. Його шанування поширилося по всьому християнському світу. Днів шанування святого багато, але основний 6 травня - день його праведної мученицької кончини.

  Цього дня митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон відслужив Божественну літургію у Свято-Георгіївському жіночому монастирі с. Кочержинці. Владиці співслужили клірики монастиря та гості обителі у священному сані.

   За Літургією піднесли особливі прохання про позбавлення від ворога, про встановлення миру, про вимушених біженців і людей доброї волі, які допомагають нужденним.
 
  По закінченні Літургії було звершено хресний хід навколо обителі, після чого Архієрей привітав настоятельку монастиря схиігуменю Рафаїлу (Горбань) з престольним святом та звернувся до всіх присутніх зі словами проповіді.
Прочитано 4594 разів