Четвер, 19 травня 2022 00:00

Управління Уманської єпархії спростовує черговий фейк

  На сайті risu з’явилася інформація про те, що начебто в с. Паланка Уманського району Черкаської області 18 травня 2022 року відбулися збори релігійної громади св. Параскеви Української Православної Церкви і 700 осіб проголосували за перехід до ПЦУ.

  Управління Уманської єпархії УПЦ спростовує даний фейк, оскільки ніякого зібрання православних вірян на цей день не планувалося, не проводилося і питання про перехід до іншої релігійної юрисдикції не розглядалося.

  Проте, «зібрані і зігнані» місцевими активістами люди, в кількості 96 чоловік, так звані віряни, що не мають ніякого відношення до Церкви (бо в храмі їх ніколи не бачили), говорили про створення і реєстрацію нової релігійної громади ПЦУ. Логічне питання – як могло проголосувати 700 чоловік із 96 присутніх??? Про що і повідомив митрополита Пантелеімона, Керуючого Єпархією УПЦ, директор Уманського Тепличного Комбінату Микола Васильович Гордій, який заради мирного урегулювання і співіснування двох громад у с. Паланка, пообіцяв свою допомогу. 

  Засвідчуємо, що релігійна громада св. Параскеви с. Паланка УПЦ разом з її настоятелем протоієреєм Сергієм Соколовим залишаються перебувати в лоні канонічної Української Православної Церкви на чолі з її Предстоятелем Онуфрієм, Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України.

  Просимо паству нашої Церкви не спокушатися неправдивою інформацією, перевіряти її відповідність реальному стану та не вірити подібним «інформаторам».

Прочитано 1259 разів