Четвер, 27 травня 2010 00:00

КОРЕЦЬ. Преосвященнійший Пантелеімон взяв участь в урочистості з нагоди святкування ікони Божої Матері «Споручниця грішних»

У четвер, 27 травня, Свято-Троїцький ставропігійний жіночий монастир, що в місті Корець шанував свою святиню – Корецьку ікону Божої Матері «Споручниця грішних» – найвідомішу святиню Рівненщини. Вона була родовою іконою князів Корецьких, і довгий час зберігалася у князівській домашній молитовні.
На урочистостях були присутні одинадцять архієреїв. На запрошення ігумені обителі Рафаїли (Хільчук) Божественну Літургію очолив керуючий Волинською єпархією митрополит Луцький і Волинський Ніфонт.
Богослужіння відбулося в Свято-Троїцькому храмі обителі, де і знаходиться ікона. Разом з владиками в цей урочистий день молилися священнослужителі з різних єпархій УПЦ. Літургію співали два хори монахинь.
Митрополит Ніфонт привітав ігуменю та сестер обителі зі святом і побажав, щоб, молитвами Пречистої Богородиці, милосердний Господь оберігав усіх від усякого зла.
Для Його Високопреосвященства святкування Корецької ікони Божої Матері у Свято-Троїцькому монастирі стало особливо дорогим ще з часів навчання у Московській духовній семінарії. А після прийняття священного сану владика щороку в цей день неодмінно відвідує Корецький монастир.
http://orthodox.lutsk.ua/arhijerej/sluzhinnja/542-u-koreckomu-zhinochomu-monastyri-vidbulysja-urochystosti-z-nagody-svjatkuvannja-ikony-bozhoji-materi-lsporuchnycja-grishnyhr

013 020 015 002 012 006 010

Прочитано 885 разів