Вівторок, 09 серпня 2022 00:00

Митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон відзначив день свого тезоіменитства

  9 серпня 2022 року, день пам’яті святого великомученика Пантелеімона, митрополит Пантелеімон співслужив митрополиту Бориспільському і Броварському Антонію за Божественною літургією у Свято-Пантелеймонівському жіночому монастирі Києва (Феофанія).

  Керуючому справами УПЦ співслужили архієреї Української Православної Церкви, а також клірики та гості обителі у священному сані.

  За богослужінням молилась настоятелька обителі ігуменя Єлисавета (Андреєва) із сестрами, парафіяни та паломники обителі.

  Богослужбові піснеспіви виконував академічний хор під управлінням регента архімандрита Леонтія (Тупкало).

  Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним. Також були виголошені особливі прохання за зцілення усіх поранених українських військовослужбовців.

  Наприкінці богослужіння відбувся хресний хід із молебнем святому великомученику Пантелеімону, після чого митрополит Антоній привітав митрополита Пантелеімона з днем небесного покровителя і вручив йому просфору.

Прочитано 733 разів