П'ятниця, 19 серпня 2022 00:00

Керуючий єпархією відслужив Божественну літургію у Свято-Преображенському кафедральному соборі м. Звенигородка

   19 серпня Свята Православна Церква святкує одне з найвеличніших Двунадесятих Свят – Преображення Господа нашого Іісуса Христа. Свято встановлене на згадку події із земного життя Іісуса Христа – Преображення перед учнями Петром, Іаковом та Іоаном на горі Фавор. Ця подія описана у трьох Євангелістів: Матфея (17, 1-9), Марка (9, 2-9) та Луки (9, 28-36).

  У світлий і радісний день Преображення Господнього Керуючий Уманською єпархією Високопреосвященніший Пантелеімон, митрополит Уманський і Звенигородський, розділив радість молитовного Євхаристійного спілкування з кліриками та парафіянами Свято-Преображенського кафедрального собору м. Звенигородки.

  Високопреосвященнішому Владиці співслужили настоятель собору прот. Іоанн Лупак, благочинний округу прот. Миколай Лупак та протод. Петро Вірста.

  За богослужінням було піднесено особливі прохання про позбавлення від ворога, про встановлення миру, про вимушених біженців і людей доброї волі, які допомагають нужденним. 


  Чимало вірян причастилися Святих Христових Таїн.


 Після відпусту Літургії Архіпастир звернувся до віруючих зі словами привітання та духовного повчання. Закінчилося богослужіння освяченням винограду і фруктів нового врожаю.

Прочитано 1710 разів