Субота, 17 вересня 2022 00:00

Владика Пантелеімон привітав Керуючого Кіровоградською єпархією з днем тезоіменитства

17 вересня 2022 року, в день пам´яті свт. Іоасафа Білгородського та блаж. Даниїла Єлисаветградського, Високопреосвященніший митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон співслужив Керуючому справами УПЦ митрополиту Бориспільському і Броварському Антонію за Божественною літургією в кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці м. Кропивницького та привітав митрополита Іоасафа з днем небесного покровителя.

Владиці Антонію співслужили митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон, митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій, архієпископ Южненський Діодор, архієпископ Білогородський Сильвестр, а також духовенство Кіровоградської єпархії та гості у священному сані.

За богослужінням помолились про мир в Україні, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

По завершенні Літургії митрополит Антоній передав вітання Правлячому архієрею Кіровоградської єпархії з днем тезоіменитства від Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія і побажав Його Високопреосвященству всесильної допомоги Божої у відповідальному архіпастирському служінні.