Вівторок, 20 вересня 2022 00:00

Митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон взяв участь в урочистостях Черкаської єпархії

  20 вересня, у м. Черкаси відбулися урочистості з нагоди дня пам’яті прмч. Макарія Канівського, архім.Овручського, ігумена Пінського, Переяславського чудотворця. Також в цей день відбулося святкування 20-річниці освячення Архангело-Михайлівського кафедрального собору.

 

  Божественну Літургію очолив Високопреосвященнійший митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел, якому співслужили Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Тульчинський і Брацславський Іонафан, митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон, митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій, митрополит Конотопський і Глухівський Роман, митрополит Олександрійський і Світловодський Боголєп, архієпископ Васильківський Миколай, архієпископ Золотоніський Іоанн, архієпископ Іванківський Кассіан, архієпископ Білогородський Сільвестр, архієпископ Ладижинський Сергій, єпископ Вишневський Спиридон, єпископ Любецький Никодим, єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній, численне духовенство єпархії та гості в священному сані.

 

  За богослужінням молилися настоятельки і сестри монастирів Черкаської єпархії.

 

  На сугубій єктенії була піднесена молитва за мир в Україні та єдність Православної Церкви.

 

  По завершенні Літургії був звершений молебень перед святими мощами преподобномученика Макарія, після чого митрополит Агафангел привітав архієреїв, духовенство, чернецтво та мирян зі святом та вимовив проповідь.

Прочитано 438 разів