Понеділок, 02 січня 2023 00:00

Владика Пантелеімон звершив Божественну літургію в Свято-Миколаївському храмі села Ладижинка

  Щоб гідно зустріти велике свято Різдва Христового, Свята Церква веде нас сорокаденним постом, під час котрого кожен з нас повинен очистити своє серце стриманням, посиленими молитвами вдома і у храмі, Таїнством Святого Покаяння і Причастя Святих Христових Таїн. Так християнин повинен прикрасити своє серце для зустрічі з Богомладенцем, так повинен він постійно прикрашати його добродійствами для досягнення Вічного життя. Бо основна ціль існування людини на землі – це підготовка до Вічного Життя з Богом.

  1 січня 2023 року, в Неділю 29-ту після П'ятидесятниці, святих отець, Високопреосвященніший митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон очолив Божественну літургію в Свято-Миколаївському храмі села Ладижинка Уманського району.

    Архієрею співслужили настоятель храму
протоієрей Василій Копитчак та протодиякон Петро Вірста.

    За богослужінням було піднесено особливі прохання про позбавлення від ворога, про встановлення миру, про вимушених біженців і людей доброї волі, які допомагають нужденним. Також помолилися за упокій душі уродженця села Ладижинка митрополита Іринея (Семко).

  Наприкінці Літургії звершили молебень на Новий рік, після чого Владика привітав усіх зі святом та звернувся до присутніх зі словами проповіді.

Прочитано 708 разів