Понеділок, 09 серпня 2010 00:00

УМАНЬ. День Тезоіменитства владики

9 серпня, в День пам’яті святого великомученика і цілителя Пантелеімона Уманська єпархія молитовно відзначила День Тезоіменитства свого правлячого архієрея.
Напередодні свята у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Умані було відслужене всенічне бдіння з читанням акафіста святому великомученику Пантелеімону. Участь у богослужінні, очолюваному владикою Пантелеімоном, узяли клірики собору та представники міського духовенства.
У самий день свята у кафедральному соборі на святкове богослужіння зібралися численні парафіяни, більше тридцяти священнослужителів, серед яких були отці благочинні та парафіяльне духовенство, духовенство кафедрального собору. Очолювали літургію разом із Преосвященнішим єпископом Уманським і Звенигородським Пантелеімоном Вископреосвященніший архієпископ Херсонський і Таврійський Іоанн та Преосвященніший єпископ Шепетівський і Славутський Володимир.
Божественна літургія та урочистий молебень святому великомученику Пантелеімону завершилися привітаннями на адресу владики Пантелеімона. Окрім преосвященних владик єпископа Пантелеімона вітали секретар єпархії протоієрей Вадим Паєвський, клірик кафедрального собору протоієрей Анатолій Сапсай, духовенство, черниці та миряни, які прибули на свято.
Прес-служба єпархії

Прочитано 415 разів