П'ятниця, 01 жовтня 2010 00:00

МАРКІВЦІ. Преосвященнійший Пантелеімон взяв участь в прес-турі до 75-річчя Блаженнійшого Володимира

30 вересня, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира розпочався прес-тур на батьківщину Предстоятеля Української Православної Церкви – село Марківці Летичівського району Хмельницької області. Захід організовано до 75-річного ювілею Блаженнішого Владики, який відзначатиметься 23 листопада цього року.
У прес-турі беруть участь 25 представників провідних українських мас-медіа.
1 жовтня, Блаженніший Владика очолив Божественну літургію у Свято-Михайлівському храмі в селі Марківці, де Архіпастир прислуговував у дитинстві.
Його Блаженству співслужили митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Антоній, архієпископи: Білоцерківський і Богуславський Митрофан, Вінницький і Могильов-Подільський Симеон, Вишгородський Павел, єпископи: Уманський і Звенигородський Пантелеімон, Володимир-Волинський і Ковельський Никодим, Шепетівський і Славутський Володимир та Переяслав-Хмельницький Олександр.
Напередодні ввечері група прибула до Спасо-Преображенського монастиря (с. Головчинці) – місця хрещення Блаженнішого Владики.
2 жовтня учасники прес-туру відвідають школу в с. Меджибіж, де навчався Предстоятель. А також поспілкуються із родичами, сусідами та однокласниками Блаженнішого Митрополита Володимира.

Прочитано 381 разів