Неділя, 03 жовтня 2010 00:00

МАНЬКІВКА. Блаженніший Митрополит Володимир із архіпастирським візитом відвідав Уманську єпархію

3 жовтня Предстоятель Української Православної Церкви із архіпастирським візитом відвідав Уманську єпархію. Відзначимо, що це перший візит Архіпастиря до цієї єпархії.
Мета візиту – освячення новозбудованого Свято-Архангело-Михайлівського храму у містечку Маньківка Черкаської області.
Його Блаженству співслужили єпископи: Уманський і Звенигородський Пантелеімон, Переяслав-Хмельницький Олександр, секретар єпархії протоієрей Вадим Паєвський, благочинні та священство єпархії єпархії.
Після освячення новозбудованого храму, Первосвятитель відправив у ньому Божественну літургію. По її завершенні Владика Володимир звернувся до духовенства та вірян із повчальними словами.
«Я складаю вам щиру подяку за молитву, бо молитва - це свята справа, молитва – дар Божий. Молитва все може і Господь дав нам це в руки, щоб ми керувалися нею у своєму житті. Нехай нашу молитву почує сьогодні Господь і пошле нам Свої милість, благість і небесне благословення», - сказав Архіпастир.
Також Митрополит Володимир відзначив орденами та грамотами тим, зусиллям кого постав новий Божий храм. Зокрема були нагородженні: настоятель храму протоієрей Василій Славіта (орден преподобного Агапіта Печерського), заступник голови Державної служби автомобільних доріг України Павло Єлизаров (орден святого рівноапостольного князя Володимира ІІ-ступеню), Микола Северин (орден святого великомученика Георгія Побідоносця).
За богослужінням також молився перший заступник голови Черкаської ОДА Сергій Рябцев, який в свою чергу привітав присутніх із сьогоднішньою визначною подією та передав від імені губернатора Сергія Тулуба для громади храму образ Пресвятої Трійці.
Прес-служба єпархії

p_0001 p_0002 p_0003 p_0004 p_0005 p_0006 p_0007 p_0008 p_0009 p_0010 1 2 3 bVolodymyr