Неділя, 24 жовтня 2010 00:00

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ. Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію у кафедральному соборі міста

24 жовтня, перебуваючи з архіпастирським візитом у західних єпархіях, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію у Свято-Успенському кафедральному соборі міста Володимир-Волинський.
Його Блаженству співслужили: керуючий справами Української Православної Церкви архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан, єпископи: Уманський і Звенигородський Пантелеімон, Володимир-Волинський і Ковельський Никодим, Городницький Олександр, а також місцеве духовенство.
Перед початком богослужіння Первосвятитель освятив відреставрований іконостас у соборному приділі на честь святого рівноапостольного князя Володимира.
Після відправи він подякував вірянам за спільні молитви та закликав на усіх Боже благословення.
«Слава Богу, що є можливість часто зустрічатися з вами у спільній молитві. І для мене це особливе щастя. Сьогодні ми піднесли молитви до Бога, до Пресвятої Богородиці, до святих угодників, які згадуються у Літургії. Сьогодні Христос знову був посеред нас. Нехай цю молитву почує Господь і пошле нам Своє благословіння, милосердя та терпіння», - сказав Блаженніший Владика.
У свою чергу, єпископ Володимир-Волинський і Ковельський Никодим у слові-відповіді побажав Митрополитові Божої допомоги у несенні Архіпастирю хреста та попросив Первосвятительських молитов за боголюбиву паству.
«Сьогодні ми сподобилися бути разом із своїм Первосвятитетелем, який дуже любить цей край і наш собор. І ми сьогодні радіємо як Ваші діти, адже ми поруч із Вами під Вашим Первосвятительським омофором. Цього дня вся наша паства, увесь наш клір підносить за Вас молитву, висловлюючі глибоку і сердечну вдячність за Ваші молитви і за Вашу любов до нас. Нехай Милосердний Господь охороняє Вас і посилає Вам терпіння і любов до нас, а також сподобить ще багато років звершувати Первосвятительську молитву за свою паству», - відзначив він.

p_0001 p_0002 p_0003 p_0004

Прочитано 699 разів