14 жовтня, в день святкування Покрова Пресвятої Богородиці Умань відвідав Прем'єр-міністр України М.Я. Азаров.
В ході візиту Микола Янович відвідав Свято-Успенськи храм м. Умані, де його зустрічали настоятель харму секретар Уманської єпархії протоієрей Вадим Паєвський та Керуючий Уманською єпархією Високопреосвященніший Пантелеімон, архієпископ Уманський і Звенигородський, парафіяни та гості храму.
Микола Янович вклонився центральній іконі храму, разом із супроводжуючими його особами, серед яких були голова Черкаською ОДА С.Б. Тулуб та міський голова м. Умані Ю.І. Бодров, запалив свічі.
Владика Пантелеімон звернувся до п. Азарова із привітальним словом та подарував гостю оригінальне видання Біблії. У відповідь Микола Янович подякував за привітання та подарував Високопреосвященнішому владиці старовинну ікону Покрова Пресвятої Богородиці.
П'ятниця, 14 жовтня 2011 00:00