Четвер, 22 грудня 2011 00:00

УМАНЬ. Відбулося засідання Єпархіальної ради Уманської єпархії УПЦ

У четвер, 22 грудня 2011 року відбулося засідання Єпархіальної ради Уманської єпархії УПЦ. Головував на засіданні Високопреосвященніший Пантелеімон, архієпископ Уманський і Звенигородський.
Єпархіальна рада розглянула питання щодо поведінки настоятеля парафії свв. апп. Петра і Павла м. Жашкова протоієрея Стефана Домашовця. Обговоривши всі аспекти, пов’язані із поведінкою згаданого священнослужителя, члени ради одноголосно прийняли рішення просити Керуючого Уманською єпархією Високопреосвященнішого Пантелеімона, архієпископа Уманського і Звенигородського, звільнити прот. Стефана Домашовця із посади настоятеля парафії свв. апп. Петра і Павла м. Жашкова та заборонити у священнослужінні.
Того ж дня архієпископ Пантелеімон видав Указ відповідного змісту. Відповідно до Указу прот. Стефана заборонено у священнослужінні терміном на один рік до каяття у скоєному. На час заборони він не має права звершувати будь-які богослужіння як у храмі, так і поза ним. Також прот. Стефан більше не є настоятелем парафії свв. апп. Петра і Павла м. Жашкова, не має права представляти громаду парафії, діяти від її імені, підписувати будь-які документи.

p_0001 p_0002

Прочитано 519 разів