Понеділок, 23 липня 2012 00:00

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ. Вшановуючи пам'ять преподобного Антонія

23 липня церковна повнота вшановує пам'ять Преподобного Антонія Києво-Печерського, початківця чернечого життя землі нашої.
В цей день Архіпастир Подільського краю - Високопреосвященніший Антоній, Митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський відзначає свої Іменини.
23 липня, передзвін Свято-Покровського кафедрального собору сповістив про початок святкової Божественної Літургії, яку очолив іменинник - Високопреосвященнійший Антоній, Митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський у співслужінні гостей - архієреїв з інших єпархій, що прибули розділити з Хмельничанами духовну радість: Високопреосвященнішого Симеона, Митрополита Вінницького та Могилів-Подільського, Високопреосвященнішого Пантелеімона, Архієпископа Уманського і Звенигородського, Преосвященнішого Діонісія, Єпископа Шепетівського та Славутського, а також усіх благочинних та священнослужителів - кліриків Хмельницької єпархії.
Після закінчення літургії Архієреї, які прибули на свято привітали Владику Антонія, побажали міцного здоров'я, терпіння та Божої підтримки у його архіпастирському служінні.

p_0005 p_0006 p_0007 p_0004 p_0002 p_0001 p_0003

Прочитано 509 разів