Середа, 15 серпня 2012 00:00

УМАНЬ. Про плани сьогодення і на перспективу

15 серпня 2012 року відбулася зустріч Керуючого Уманською єпархією Архієпископа Пантелеімона з народним депутатам України Антоном Володимировичем Яценком, головою підкомітету Комітету Верховної Ради з питань економічної політики.
Антон Яценко цікавився станом справ з відродження храмів на Уманщині, організацією соціальної допомоги православних парафій малозабезпеченому населенню, ходом ремонтних робіт у кафедральному соборі.
Високопреосвященнійший Владика розповів про основні проблеми єпархії у розбудові приходів, особливо в сільській місцевості, діяльність щодо активізації православних громад у роботі з молоддю та з соціальних питань, здійснення ремонту Свято-Миколаївського собору в м. Умані.

p_0001 p_0002