Неділя, 04 листопада 2012 00:00

ВІННИЦЯ. Архієпископ Пантелеімон взяв участь у святкуванні 50-річчя митрополита Симеона — керуючого Вінницькою єпархією

4 листопада, в день святкування Казанської ікони Божої Матері, у Вінницьку єпархію з архіпастирським візитом прибув митрополит Київський і всієї України Володимир. Він очолив Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниці.
Його Блаженству співслужили: митрополити: Миколаївський і Очаківський Пітірім, Хмельницький і Старокостянтинівський Антоній, Вінницький і Могилів-Подільський Симеон, архієпископи: Люблінський і Холмський Авель, Бориспільський Антоній, Луганський і Алчевський Митрофан, Тульчинський і Брацлавський Іонафан, Білоцерківський І Богуславський Августин, Криворізький і Нікопольський Єфрем, Гурій (Кузьменко), Херсонський і Таврійський Іоанн, Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій, Харківський і Богодухівський Онуфрій, Уманський і Звенигородський Пантелеімон, Житомирський І Новоград-Волинський Никодим, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександ, Городницький Олександр, єпископи Тираспільський і Дубосарський Савва, Кагульський і Комратський Анатолій, Балтійський Серафим, Хотинський Мелетій, Білгород-Дністровський Олексій, Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, Івано-Франківський і Коломийський Пантелеімон, Брестський і Кобринський Іоанн, Васильківський Пантелеімон, Наврський і Причудський Лазар, Ровеньковський Никодим, Єдинецький і Бричанський Никодим, Кременецький і Лубенський Миколай, священики Вінницької єпархії та гості з України і сусідніх країн у священному сані.
По закінченні Літургії Митрополит Володимир привітав владику Симеона з 50-річчям та побажав Його Високопреосвященству міцного тілесного здоров'я, Божої допомоги та заступництва Пресвятої Богородиці. Його Блаженство підніс у подарунок владиці Симеону образ Казанської ікони Божої Матері, написаний на Афоні. Також, за заслуги перед Українською Православною Церквою та з нагоди 50-річчя Блаженніший Владика удостоїв ювіляра церковної нагороди - Відзнаки Предстоятеля Української Православної Церкви.

p_0005 p_0002 p_0003 p_0006 p_0001 p_0004

Прочитано 515 разів