П'ятниця, 23 листопада 2012 00:00

КИЇВ. Архієпископ Пантелеімон взяв участь в урочистому богослужінні з нагоди 77-річчя Блаженнішого Митрополита Володимира

23 листопада 2012 року Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир відзначає свій 77 день народження.
Цього дня Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію в соборному храмі Свято-Пантелеімонівського монастиря у Феофанії, у співслужінні ієрархів Української Православної Церкви і духовенства Київської єпархії.
На богослужінні у соборі перебували Плащаниця Пресвятої Богородиці та точний список Вишгородсько-Володимирської ікони Божої Матері.
Після відправи був відслужений молебень, наприкінці якого Митрополит Володимир вклонився Плащаниці Пресвятої Богородиці.
Первосвятитель подякував усім за спільну молитву та наголосив на важливості церковної єдності. «Найвища ціль людського життя - це досягнення єднання з Богом, розчинення у Бозі, живучи у Дусі Святому. І тоді не страшні ні випробування, ні проблеми. Допомагає нам у цьому Свята Церква своїм вченням, своїми традиціями та своїм материнським духовним окормленням. Я хочу сердечно подякувати за молитовне єднання з Христом та один з одним. Дякую за молитви, які ми вознесли в цій святій обителі, де серед нас присутня Сама Пречиста в образі Плащаниці, котра почиває в Гефсиманії. Я бажаю усім вам сили і кріпості від Духа Святого. Нехай за молитвами Пречистої Владичиці Господь не лишає нас розуміння Божества, цінностей, єдності во Христі Іісусі», - сказав Блаженніший Владика.
за матеріалами сайту orthodox.org.ua

p_0006 p_0005 p_0009 p_0004 p_0002 p_0007 p_0003 p_0008 p_0001

Прочитано 444 разів