Неділя, 29 вересня 2013 00:00

Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього

27 вересня 2013 року, у свято Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, митрополит Вінницький і Барський Симеон відвідав Тирасспольскую і Дубосарську єпархію (Придністров'я). Святкову Божественну літургію в храмі святого благовірного князя Олександра Невського м Бендери очолив Предстоятель Молдавської Православної Церкви Митрополит Кишинівський і всієї Молдови Володимир. Йому співслужили: митрополит Вінницький і Барський Симеон, архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон, архієпископ Тираспольський і Дубоссарський Савва, якому цього дня виповнилося 55 років, а також сонм архієреїв і духовенства.
Після закінчення Літургії всі присутні вітали архієпископа Савву з його ювілеєм.
Напередодні ввечері архієпископ Пантелеімон співслужив митрополитові Вінницькому і Барському Симеону, митрополитові Кишинівському і всієї Молдови Володимиру за Всенічним бдінням в кафедральному соборі Різдва Христового м. Тирасполь. Після великого славослів'я було звершено Чин Воздвиження Хреста.
26 вересня архієпископ Пантелеімон також взяв участь у зустрічі делегації гостей архієпископа Савви з Президентом Придністровської Молдавської Республіки Євгенієм Васильовичем Шевчуком. У ході зустрічі, яка відбулася в Будинку офіційних прийомів, Президент ПМР Є.В. Шевчук підкреслив, що в такий непростий час дуже важливо слідувати морально-етичним цінностям, закладеним Православ'ям.
За матеріалами сайту Тирасспольської і Дубассарської єпархії та прес-служби Президента ПМР

p_0001 p_0002 p_0003 p_0004

p_0005 p_0006 p_0007 p_0008 p_0009 p_0010

Прочитано 502 разів