Субота, 23 листопада 2013 00:00

У день свого народження, Блаженніший Митрополит Володимир звершив Літургію в Києво-Печерській Лаврі

23 листопада, у день свого народження, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію в домовому храмі в ім’я святителя Миколая Чудотворця при Предстоятельській резиденції у Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі.
Його Блаженству співслужили: митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископи: Білоцерківський і Богуславський Августин, Сарненський і Поліський Анатолій, Харківський і Богодухівський Онуфрій, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, єпископ Хотинський Мелетій, співробітники Київської Митрополії у священному сані.
За богослужінням молилися: митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, архієпископ Городницький Олександр.
На малому вході, з нагоди 1025-річчя Хрещення Київської Русі та за понесені сумлінні труди на ниві архіпастирського служіння, Предстоятель Української Православної Церкви нагородив митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія правом носіння другої панагії. У сан митрополита возведені архієпископи Білоцерківський і Богуславський Августин, Сарненський і Поліський Анатолій, Харківський і Богодухівський Онуфрій, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр. У сан архієпископа возведений єпископ Хотинський Мелетій.
А в Успенському соборі Лаври Божественну літургію, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, очолив голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків Московської Патріархії митрополит Волоколамський Іларіон, якому співслужили Високопреосвященнійший Пантелеімон архієпископ Уманський і Звенигородський та інші ієрархи Української Православної Церкви.

p_0001 p_0002 p_0003 p_0004 p_0005 p_0006 p_0007

Прочитано 499 разів