Субота, 28 грудня 2013 00:00

Рік 1025-річчя Хрещення Київської Русі Українська Православна Церква завершує молебнем біля пам’ятника св рівноапостольному князю Володимиру

28 грудня, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, біля пам’ятника святому рівноапостольному князю Володимиру на Володимирській гірці був відправлений подячний молебень. Це богослужіння традиційно звершується наприкінці кожного року.
Молебень відслужили ієрархи Української Православної Церкви, серед яких був Його Високопреосвященство Високопреосвященнійший Пантелеімон архієпископ Уманський і Звенигородський.
Разом з духовенством молилися Віце-прем’єр-міністр Костянтин Грищенко, Міністр культури Леонід Новохатько, радник Президента України – керівник головного управління з питань гуманітарного розвитку Юрій Богуцький та інші високопосадовці.
Підносячи молитви, духовенство дякувало Богові за ті дари та милості, які Він щедро посилав у році, що минає, а також попросило у Всевишнього благословення та благополуччя для Української держави та її народу в наступному році.
Наприкінці богослужіння була прочитана молитва за Україну та оголошено звернення Блаженнішого Митрополита Володимира до вірних Української Православної Церкви.
За матеріалами orthodox.org.ua

p_0001 p_0002 p_0003 p_0004 p_0005 p_0006 p_0007 p_0008 p_0009

Прочитано 532 разів