П'ятниця, 10 січня 2014 00:00

Різдво для всіх і кожного

Немов на крилах, волонтери Служби милосердя Успенського храму міста Умані облетіли з різдвяною звісткою не одну домівку.
7 січня завітали до Будинку пристарілих, де святковий настрій створили маленькі вихованці недільної школи Успенського храму на чолі з Валентиною Степанівною Пісняк. До свята готувалися заздалегідь, тож порадували не тільки віршами і піснями, а й солодкими гостинцями.
На Різдво поділилися своїм теплом та радістю з важкохворими та одинокими людьми, до будинків яких завітав справжній різдвяний вертеп у виконанні акторів-волонтерів.
А скільки радості й гарного настрою наступного дня отримали вихованці дитячого притулку! Навіть у костюмах вони вже добре впізнають своїх постійних гостей зі Служби милосердя.
Розпочалося дійство зі співу колядок, до виконання яких приєдналися і діти, і дорослі гості свята. Радісну атмосферу вечора продовжили рухливі ігри, до яких усіх запрошувала казкова Маша з улюбленого мультфільму. А наостанок всі діти мали змогу розповісти про себе і свої мрії, передаючи одне одному велике червоне серце. По завершенні дійства всі вихованці отримали солодкі подарунки.
Дітям наскільки сподобалося свято, що ніхто не поспішав розходитися, тож всі із задоволенням фотографувалися з учасниками в яскравих костюмах.
Висловлюємо подяку всім, хто поділився своїм теплом та любов’ю!
Христос народився! Тож нехай і у Ваших серцях народиться віра, добро та милосердя!

p_0001 p_0002 p_0003 p_0004 p_0005

Прочитано 490 разів