Понеділок, 13 січня 2014 00:00

Різдвяний візит до монастиря.

Колядка Свято-Успенського храму лунала і в Свято-Пантелеімонівському жіночому монастирі села Одай Жашківського району.
З благословення Високопреосвященнійшого Пантелеімона та за участю протоієрея Вадима Паєвського відбулася поїздка волонтерів Служби милосердя до Свято-Пантелеімонівського жіночого монастиря. Туди завітав і хор Свято-Успенського храму міста Умані (регент – Ольга Чех).
Потішити насельниць монастиря дзвінкими колядками вирушили і вихованці дитячої недільної школи при Успенському храмі.
Час в дорозі промайнув швидко – і вже настоятелька монастиря черниця Феодора радо зустрічає гостей і запрошує всіх до світлої господи. Святково вбрані, з піснями на вустах поквапилися колядники до монастирських покоїв. Ігуменя з сестрами не приховували свого захоплення та щиро раділи дружньому візиту. На вірян уже чекав святковий стіл зі смачними монастирськими стравами. Також потішили гостей солодкими дарунками та вітальними листівками на згадку. Натомість хор та волонтери заспівали ще не одну колядку.
Матінка Феодора щиро дякувала добровольцям зі Служби милосердя, які влітку допомогли заготувати дрова. Тепер тепло було всім!
Запам’ятався святково прикрашений двір та будинок. Скільки яскравих вогнів радувало око!
Вже був час вирушати додому, а на дворі монастиря все ще лунали колядки, та так весело і дзвінко, що навіть сусіди виходили на вулицю. Співали всі й по дорозі додому. Ці декілька годин недільного дня подарували море позитивних емоцій, чудових вражень та бажання і далі творити добро.
Щиро дякуємо ігумені Феодорі та сестрам монастиря за теплий прийом.

p_0001 p_0002 p_0003 p_0004

Прочитано 516 разів