Субота, 09 серпня 2014 00:00

Торжества присвячені святкуванню дня пам’яті святого великомученика і цілителя Пантелеімона

Торжества присвячені святкуванню дня пам’яті святого великомученика і цілителя Пантелеімона, а також іменин Керуючого Уманською єпархією Його Високопреосвященства, Високопреосвященнійшого Пантелеімона, архієпископа Уманського і Звенигородського розпочалися 8-го серпня всенічною службою.
Всенічне бдіння очолив Високопреосвященнійший Антоній, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський.
9 серпня, в день пам'яті Великомученика і Цілителя Пантелеімона, в Кочержинському Свято-Георгіївському жіночому монастирі відбулося святкове Богослужіння за участю Високопреосвященнійших митрополитів: Антонія - Хмельницького і Старокостянтинівського, Симеона - Вінницького і Барського, Олександра (Драбинко), архієпископа Митрофана – Луганського і Алчевського, архієпископа Уманського і Звенигородського Пантелеімона.
Владикам співслужили священики єпархії та гості які прибули на торжество. Співав архієрейський хор під керівництвом регента Ніни Шарій.
По завершенні Богослужіння всі присутні вітали іменинника з святом, зичили довголіття, міцності душевних і тілесних сил, невичерпної допомоги Божої в архіпастирських трудах на благо і процвітання Святої Церкви Христової.
Закінчилося торжество монастирською трапезою.
Прочитано 445 разів