Неділя, 29 червня 2014 00:00

Владика Пантелеімон очолив Богослужіння недільного дня.

З вечора суботи о 17-й годині розпочалися служби недільного дня. В суботу на вечірньому Богослужінні було відслужене всенічне бдіння.
У неділю 3-тю після П’ятидесятниці в кафедральному Свято-Миколаївському соборі міста Умані були відслужені дві Божественні літургії, рання о 6 годині 40 хвилин, пізня – о 9 годині. Ранню літургії очолив священноінок Антоній, пізню - Його Високопреосвященство Високопреосвященнійший Пантелеімон Архієпископ Уманський і Звенигородський, разом з владикою за Божественною літургією молилися священики та прихожини кафедрального собору.
По завершенні літургії Владика прибув на передмістя ГРС до храму Всіх Святих, де здійснив освячення накупольних хрестів. Після освячення Владика звернувся до присутніх з архіпастирським словом проповіді та нагородив орденом Української Православної Церкви Святителя Миколая Чудотворця мецената Гордія Миколу Васильовича.
У неділю о 17-й годині на вечірньому Богослужінні Владика Пантелеімон відслужив акафіст Всім Святим в землі нашій просіявшим, а по завершенні акафісту помазав усіх присутніх святим маслом.
Прочитано 485 разів