Середа, 25 червня 2014 00:00

Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри відзначив день пам’яті свого небесного покровителя

25 червня, в день пам’яті преподобного Онуфрія Великого,  Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій відзначив день свого небесного покровителя. Також цього дня виповнилося 26 років з часу  відродження Києво-Печерської Лаври.
В день свята Його Високопреосвященство митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій у співслужінні Високопреосвященнійшого Пантелеімона архієпископа Уманського і Звенигородського та інших у співслужінні ієрархів Української Православної Церкви та чисельного духовенства звершив Божественну літургію в Успенському соборі Лаври.
На малому вході митрополит Онуфрій удостоїв богослужбових  нагород братію обителі.
Наприкінці відправи, митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел від імені єпископату, духовенства та вірних Української Православної Церкви поздоровив владику-Місцеблюстителя з Днем тезоіменитства, побажавши Божої допомоги у трудах по зміцненню церковної єдності  та миру у державі.
Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри подякував за вітання всім, хто прийшов на богослужіння, а також попросив молитов для подальшого служіння в нелегкий час.
Після відправи архієреї привітали Його Високопреосвященство з днем небесного покровителя.
Напередодні, 24 червня, митрополит Онуфрій в Успенському соборі очолив святкову Всеношну.
Перед богослужінням митрополита Онуфрія з наступаючим Днем тезоіменитства привітали вікарні архієреї та духовенство Київської єпархії на чолі з керуючим справами УПЦ митрополитом Бориспільським і Броварським Антонієм, а також паломники з Чернівецької єпархії.
Прочитано 625 разів