Понеділок, 15 вересня 2014 00:00

Архієпископ Пантелеімон привітав керуючого Вінницькою єпархією з Днем Ангела та взяв участь в богослужінні в Браїлівському монастирі

14 вересня, в день пам'яті святого преподобного Симеона Стовпника, архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон взяв участь в богослужінні у Спасо-Преображенському соборі міста Вінниці.
Богослужіння очолив іменинник торжества, митрополит Віннцький і Барський Симеон, якому співслужили архієреї УПЦ.
Завершилась молитва традиційними вітаннями для винуватця свята. Від усіх архієреїв Владику-іменинника привітав настоятель Києво-Печерської Лаври, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел.
Насамкінець Владика Симеон подякував усім за спільну молитовну підтримку та вітання.

 

Цього ж дня, в кафедральному соборі міста Вінниці, архієпископ Пантелеімон очолив святкове вечірнє богослужіння в пам'ять святих преподобних Антонія и Феодосія Києво-Печерських.

 

15 вересня, керуючий Уманською єпархією взяв участь у святковій Божественній літургії у Браїлівському Свято-Троїцькому жіночому монастирі Вінницької області.
Цього дня монастир урочисто відзначає престольне свято нижнього храму названого на честь святих преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерських та 25-річчя відродження чернечого життя в обителі. Богослужіння у співслужінні чотирьох архієреїв очолив митрополит Вінницький і Барський Симеон. На свято зібралося багато духовенства та богомольців.
Після богослужіння було звершено хресний хід, після чого Владика Симеон привітав усіх присутніх із святом.

 

Прочитано 681 разів