Останні новини Уманської Єпархії

1 жовтня 2022 року, митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон співслужив Керуючому справами УПЦ митрополиту Бориспільському і Броварському Антонію за Божественною літургією у Покровському Феодосіївському чоловічому монастирі Балтської єпархії.

За богослужінням відбувся чин прославлення у лику святих преподобносповідника Антонія Балтського.

Його Високопреосвященству також співслужили митрополит Балтський і Ананіївський Олексій, архієпископ Арцизький Віктор вікарій Одеської єпархії, намісник обителі архімандрит Андронік, духовенство монастиря, єпархії та гості у священному сані.

Після читання святого Євангелія Владика Антоній звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Наприкінці богослужіння було звершено чин славлення.

Після відпусту владика Антоній привітав паству зі святом та закликав на усіх Боже благословення.