Останні новини Уманської Єпархії
  Третій день після П’ятидесятниці для Уманської єпархії є особливим, адже протягом декількох років духовенство та віруючі єпархії молитовно вшановують новомучеників та сповідників землі Уманської – всіх тих святих, що постраждали за віру в Іісуса Христа у ХХ ст. та чиє життя так чи інакше було пов’язане з Уманщиною.
 
  У вівторок 14 червня до Свято-Миколаївського кафедрального собору м. Умані зібралися численні священнослужителі та миряни Уманської єпархії. Божественну літургію очолили митрополит Балтський і Ананьївський Олексій та митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон у співслужінні секретаря єпархії, отців благочинних та численних священиків єпархії.
 
  За богослужінням було піднесено особливі прохання про позбавлення від ворога, про встановлення миру, про вимушених біженців і людей доброї волі, які допомагають нужденним.
 
  По закінченні Літургії та молебню Керуючий єпархією подякував митрополиту Олексію за спільну молитву, привітав вірних зі святом та звернувся до присутніх зі словами проповіді.
Опубліковано в Новости