Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 13 грудня 2021 — Уманська єпархія УПЦ

  13 грудня 2021 року, у день пам’яті святого апостола Андрія Первозванного, митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон взяв участь в освяченні храму на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» у столичному Свято-Пантелеймонівському жіночому монастирі, яке звершив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

  Після Чину великого освячення храму Блаженніший владика звершив у ньому першу Божественну літургію.

  Предстоятелю співслужили митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон, митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, архієпископ Яготинський Серафим, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк, духовенство обителі та гості у священному сані.

    У слові проповіді після читання святого Євангелія Блаженніший владика розповів вірянам про покликання та служіння апостола Андрія Первозванного, про його подорож нашими землями і проповідь Христа. За словами Предстоятеля, якщо ми хочемо бути учнями апостола Андрія, то повинні виконувати заповіді Божі. Лише дотримуючись Божих законів, ми можемо досягнути мети людського буття – богоподібності, підкреслив архіпастир.

  За богослужінням піднесли особливі молитви про припинення епідемії, про медиків та одужання хворих.

  По закінченні Літургії Предстоятель привітав паству зі святом та освяченням нового храму.

Опубліковано в Новости