Четвер, 02 липня 2015 00:00

Акафіст святителю Миколаю

У четвер, 2 липня в кафедральному Свято-Миколаївському соборі був відслужений акафіст покровителю нашого храму – святителю Миколаю архієпископу Мір Лікійських.
Служіння акафисту очолив Його Восокопреосвященство, Високопреосвященнійший Пантелеімон архієпископ Уманський і Звенигородський, разом з Владикою служили священики кафедрального собору єпархії.
По завершенні акафісту владика помазав усіх присутніх святим маслом.
Акафіст святителю Миколаю
14:19

У четвер, 31 липня в кафедральному Свято-Миколаївському соборі був відслужений акафіст покровителю нашого храму – святителю Миколаю архієпископу Мір Лікійських.
По завершенні акафісту владика помазав усіх присутніх святим маслом.

Галерея зображень