Неділя, 09 липня 2017 00:00

У Неділю 5-у після П’ятидесятниці Владика Пантелеімон очолив Літургію в Миколаївському соборі міста Умані

У суботу, 8 липня в Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Умані о 17:00 розпочалось всенічне бдіння. Богослужіння очолив Високопреосвященніший Пантелеімон, архієпископ Уманський і Звенигородський, у співслужінні кліриків храму.

9 липня, у Неділю 5-ту після П’ятидесятниці, Свята Православна Церква згадує одну з Євангельських подій, а саме – зцілення двох біснуватих гадаринців, також у цей день святкується пам'ять Тихвінської ікони Божої Матері. Пізню Літургію очолив Високопреосвященніший Пантелеімон, архієпископ Уманський і Звенигородський. Його Високопреосвященству співслужили клірики кафедрального собору.

Після запричасного вірша прот. Олександр Самотуга виголосив проповідь.