Неділя, 28 жовтня 2018 00:00

З нагоди 10-ї річниці створення Уманської єпархії в кафедральному соборі звершено Божественну літургію

  28 жовтня 2018 року, у Неділю 22-у після П’ятидесятниці, вся повнота Уманської єпархії зібралася у Свято-Миколаївському кафедральному соборі міста Умань, щоб молитовно відзначити 10-літній ювілей створення єпархії.
 
  Величний храм зібрав під своїми склепіннями чималу кількість бажаючих помолитися разом та привітати свого Архіпастиря з цією знаменною подією: благочинних церковних округів єпархії, настоятелів та прихожан храмів, насельників та насельниць монастирів, представників владних структур і громадськості.
 
  Прикрашав богослужіння урочистим співом архієрейський хор під керівництвом регента Ніни Шарій.
 
  На малому вході з благословіння Блаженнішого Онуфрія, митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви, Високопреосвященніший Владика удостоїв чергових церковних нагород слідуючих кліриків єпархії: секретаря єпархії прот. Вадима Паєвського права носіння другого хреста з прикрасами, благочинного Ладижинського округу прот. Георгія Ороса, прот. Володимира Ганича та прот. Андрія Дубровця - митрою, прот. Василія Копитчака та прот. Андрія Погорілого права носіння хреста з прикрасами, а ієр. Олександра Мудрика возвів у сан протоієрея.
 
  За Божественною літургією була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та про єдність Православної Церкви.
 
  Вінцем богослужіння стало виголошення многоліття Правлячому Архієрею з його богоспасаємою паствою, після чого з вітальним словом до Владики звернувся секретар єпархії, духовенство собору, отці благочинні та віряни.
Прочитано 1257 разів