Четвер, 09 січня 2020 00:00

У третій день свята Різдва Христового митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон звершив Божественну літургію в Свято-Успенському храмі Умані

  9 січня, в третій день свята Різдва Христового, день пам'яті первомученика і архідиякона Стефана, Високопреосвященніший митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон очолив Божественну літургію в Свято-Успенському храмі м. Умані.

 Його Високопреосвященству співслужили: настоятель храму прот. Вадим Паєвськийпрот. Іоан Хортюк, прот. Вадим Левко, прот. Олександр Чучалін, протод. Петро Вірста та протод. Ярослав Демченко.

 За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

 На завершення спільної молитви Владика Пантелеімон привітав усіх вірян зі світлим святом Різдва Христового, після чого у церкві колядували та співали різдвяні піснеспіви.

   Цього ж дня в приміщенні управління Уманської єпархії Архієрей приймав чергових колядників. Привітати свого Архіпастиря з величним святом Різдва Христового завітали настоятельки, клірики та насельниці Свято-Георгіївського жіночого монастиря с. Кочержинці та Свято-Пантелеймонівського жіночого монастиря с. Хижня. Владика благословив гостей іконками та солодкими подарунками.

Прочитано 803 разів