Понеділок, 22 травня 2023 00:00

Кафедральний собор відзначив престольне свято

   У вівторок 22 травня, в день пам’яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця, православні уманчани зібралися в кафедральному соборі свого міста, щоб молитовно відсвяткувати торжество небесного покровителя Умані.
   Божественну літургію звершив настоятель собору, Високопреосвященніший митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон, у співслужінні духовенства міста.
  По завершенні богослужіння відбулась традиційна для престольних свят хресна хода навколо храму, після чого Владика привітав усіх з престольним святом, детально зупинився на житії святителя Миколая і закликав паству наслідувати чесноти угодника Божого в його турботі про ближніх.
   Наостанок, за гарною українською традицією, Архіпастир вручив кожній дитині подарунки, а всім присутнім преподав святительське благословіння.

Прочитано 1085 разів